Vítejte

O nás

Rodinné centrum Bateláček je občanské sdružení pro rodiče a děti, které vzniklo v bývalém kadeřnictví v budově zdravotního střediska. Cílem je utvořit v podstatě komunitu , kde bychom společně rozvíjeli dovednosti našich ratolestí, ale i naše vlastní. Vítány jsou maminky, tatínci i prarodiče. Nabízíme způsob, jak s dětmi trávit svůj čas smysluplně a zábavně v příjemné atmosféře našeho centra.
 
Bateláček není jen centrum, ale je to místo pohody a možností, jak si užívat rodičovství. V RC bude pro Vaše děti i pro Vás připravený zajímavý program, na jehož přípravě se můžete podílet i Vy sami. RC je založeno na principu dobrovolnosti a vzájemné výpomoci, proto se do přípravy programů může zapojit prakticky každý, kdo má chuť. Některé programy budou vedeny profesionálně, jiné zase laicky, ale věříme, že všechny s nadšením. Pořádáme i mimo jiné bazárek s oblečením a dětskými potřebami, pronájem klubu ale i vzdělávací přednášky a kurzy pro dospělé.
 
Máte zajímavý koníček, který by mohl stejně tak nadchnout i děti? Chcete uspořádat oslavu narozenin pro své dítě na místě, kde si můžete být jisti, že se bude bavit? Nebo se jen chcete přidat k nám? Rády Vás všechny uvítáme v Bateláčku. Přijd’te si vypít kávu a poznat maminky z blízkého okolí spolu s námi a tím pádem navázat i nové přátelské kontakty.
RC je určeno pro děti ve věku 0 - 6 let a jejich rodiče, pro nastávající maminky a pro děti zdravé i děti s jakýmkoliv zdravotním postižením. Rodiče handicapovaných dětí, nebojte se na nás obrátit. Mezi námi budete vítaní!
 
Těšíme se na Vaši návštěvu Pavlína